KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11277303

nr 1127 7303

Etsningar

2 st, signerad. Oidentifierad konstnär, motivet: 14x12 ca, 10x16 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 4 september 2017
kl 18:43:20